Naszym celem jest zapewnianie pacjentom opieki na niespotykanym wcześniej poziomie, w sposób spersonalizowany i skuteczny.

Dążymy do integracji wszystkich naszych działających ośrodków, metodami bazującymi na nowych technologiach, tworząc nowy złoty standard i zwiększenie zakresu usług opieki nefrologicznej. Poprzez swoje zaangażowanie chcemy zapewnić tę przyszłość naszym pacjentom i systemom opieki zdrowotnej na całym świecie.

Zestaw cyfrowych platform i aplikacji został zaprojektowany z myślą o zwiększaniu skuteczności i efektywności terapii oraz doskonaleniu wyników opieki medycznej. Przekształcamy opiekę nefrologiczną w taki sposób, by była ona dostępna i dostosowana do indywidualnych potrzeb.


Rozwiązania cyfrowe 2020

Nasze zespoły w Szwecji i na Węgrzech pracują nad licznymi projektami, mającymi na celu włączenie nowych technologii w stosowany przez nas model opieki.

Nieustannie ewoluujące rozwiązania cyfrowe mają kluczowe znaczenie dla świadczenia na całym świecie spójnej, wydajnej i wysokiej jakości opieki nefrologicznej, przy jednoczesnym umożliwieniu pacjentom współudziału w tej opiece oraz zapewniania im dobrego samopoczucia. Fundament naszej pracy stanowią następujące aplikacje i platformy cyfrowe:


Platforma d.CARE do zarządzania informacjami nefrologicznymi

Opracowany przez Diaverum system zarządzania informacjami nefrologicznymi na potrzeby zarządzania pacjentami oraz ośrodkami dializ, zawiera dane z zakresu informacji medycznych, sprawozdawczości oraz procesów i czynności administracyjnych, realizowanych w ośrodkach dializ. Platforma d.Care stanowi podstawę pracy oraz zarządzania terapią.

PGS (System ALGORYTMÓW Farmaceutycznych)

Opracowany przez Diaverum system PGS informuje lekarzy o możliwościach optymalizacji terapii pacjentów, w oparciu o dane medyczne uzyskane z platformy d.CARE służącej do zarządzania informacjami nefrologicznymi.


TGS (System Monitorujący Hemodializę )

TGS to nowy program, opracowany przez Diaverum, przeznaczony dla personelu pielęgniarskiego w celu zapewnienia wsparcia merytorycznego, w czasie trwania zabiegu. Korzystanie z tego sytemu przyczyni się do uzyskania najwyższej jakości leczenia, ukierunkowanego na indywidualne potrzeby terapeutyczne każdego pacjenta. To nowe oprogramowanie, dostępne podczas każdej hemodializy - z wykorzystaniem tabletu, umożliwi zespołowi pielęgniarskiemu zbieranie i przesyłanie informacji o dializie w formie elektronicznej. System TGS łączy się również z Systemem Planowania Zasobów Diaverum, który zarządza stanami magazynowymi oraz transakcjami finansowymi.

d.CONNECT

d.CONNECT to nasze w pełni zautomatyzowane rozwiązanie służące gromadzeniu danych z urządzeń monitorujących przebieg dializy oraz z wag. Informacje te przesyłane są do programu TGS.

d.ACADEMY

Jest to nasza wirtualna platforma edukacyjna zawierająca informacje dla pacjentów, personelu pielęgniarskiego i lekarskiego oraz kadry zarządzającej.


Aplikacja d.CARE

Ta opracowana przez Diaverum aplikacja na systemy iOS/Android umożliwia bezpośrednią komunikację z personelem medycznym. Możesz wprowadzać do niej dane dotyczące swojego stanu zdrowia oraz oceny jakości życia, na które otrzymasz informację zwrotną dotyczącą dalszego postępowania. Jest to jeden z kilku sposobów, którymi chcemy zachęcić Cię do aktywnej współpracy oraz podkreślić rolę samoopieki oraz samoobserwacji. Aplikacja jest dostępna w języku polskim.

apple_appstore.png Google_Play.png

Aplikacja_d.CARE Polska.png

Usługodawca o zasięgu globalnym
Odpowiedzialność Społeczna
Model opieki