Jesteśmy jednym z największych światowych dostawców usług nefrologicznych.

Naszą podstawową usługą jest hemodializa, ale zakres naszych świadczeń sięga daleko poza ten obszar. Oferujemy wsparcie i leczenie w zakresie: profilaktyki, dializoterapii otrzewnowej, schorzeń towarzyszących przewlekłej chorobie nerek (PChN) i przygotowania do przeszczepienia nerki.

Diaverum ma szwedzkie korzenie, a kilkadziesiąt lat rozwoju firmy pozwoliło na zdobycie doświadczenia, z którego korzystają także polskie ośrodki dializ. Diaverum obecne jest na polskim rynku medycznym od 2001 roku. W prowadzonych przez nas 24 ośrodkach dializ, 17 poradniach nefrologicznych i oddziale nefrologicznym, leczonych jest ponad 9 tys. pacjentów, z czego ok. 2 tys. chorych poddawanych jest dializoterapii.

Wszystkie nasze ośrodki w Polsce ściśle współpracują z lokalnymi placówkami opieki zdrowotnej, co zapewnia optymalną opiekę nad pacjentami. Tej optymalnej opiece i leczeniu chorego podporządkowane są wszystkie nasze działania. Główną zasadą jest holistyczne podejście do pacjenta, które powoduje, że leczenie nie ogranicza się jedynie do wykonywania dializ. Koncentrujemy się na dbałości o indywidualne potrzeby naszych pacjentów, bo każdy inaczej przeżywa swoją chorobę. Oferujemy profesjonalizm oraz troskę, do obu przywiązując jednakową wagę.

W Diaverum staramy się promować wśród chorych poczucie, że choroba nie musi ich ograniczać, co ma ogromne znaczenie dla osób, które kilka razy w tygodniu muszą poddawać się zabiegom dializy. Program dializ wakacyjnych d.HOLIDAY umożliwia podróżującym pacjentom wakacyjny wypoczynek i gościnne leczenie, w wybranych ośrodkach dializ Diaverum na całym świecie.

Globalnie Diaverum zajmuje się leczeniem chorób nerek już od 30 lat, kiedy to w Szwecji uruchomiona została pierwsza stacja dializ, jeszcze pod nazwą Gambro Healthcare. Obecnie 13 000 pracowników opiekuje się 39 000 pacjentów w 23 krajach, wykonując ponad 6 mln zabiegów rocznie.

 

Powiązane treści

Nasza historia
Nasz zespół
Skontaktuj się z nami