Ciepła i przyjazna atmosfera

Oto słowa jednego z pacjentów: „W ciągu ostatnich 11 lat spędzonych w mojej stacji dializ zżyliśmy się niczym rodzina. Czasem nawet zapominam, że mam przewlekłą chorobę nerek. Chcę podziękować wszystkim wspaniałym pielęgniarkom i pielęgniarzom za możliwość leczenia”.

Skupiamy się na ludziach – na naszych pacjentach oraz personelu. Chcemy, aby atmosfera w Diaverum była ciepła i przyjazna.

Wpływ na podejmowane decyzje

W każdym z nas kryje się potencjał innowacyjności i kreatywności. Kultura panująca w Diaverum promuje możliwość wpływu na podejmowane decyzje i wyrażenia swojej opinii. W ramach corocznego badania zaangażowania, zapraszamy wszystkich naszych pracowników do podzielenia się swoimi opiniami. Organizujemy również regularnie spotkania zespołów. Wprowadziliśmy w naszych ośrodkach zasady Kaizen, których istotę opisuje się jako „zmianę na lepsze” i „ciągłe doskonalenie”. Każdy, komu koncepcje te są bliskie i kto jest zmotywowany do osiągnięcia sukcesu, może z powodzeniem rozwijać swoją karierę zawodową w Diaverum.

Otwarta komunikacja

Zachęcamy wszystkich pracowników do wyrażania swoich opinii.
Służą temu badania zaangażowania, spotkania zespołów, coroczny proces oceny, ale przede wszystkim nasza polityka otwartych drzwi i nierozbudowana hierarchia, ukierunkowane na otwartą, zaangażowaną komunikację.

Ciągłe doskonalenie

Słuchamy naszego personelu oraz, rzecz jasna, naszych pacjentów. W sposób zorganizowany podejmujemy działania w oparciu o informacje zebrane w ramach badań zaangażowania pracowników i satysfakcji pacjentów. Wszędzie gdzie to możliwe wprowadzamy przekazywane przez nich pomysły, doskonaląc nieustannie naszą działalność.

Aby mieć pewność, że faktycznie wyznaczamy sobie najwyższe standardy, poszukujemy wskazówek dotyczących doskonalenia jakości naszych usług, również poza naszą firmą. Prowadzimy program certyfikacji ISO i angażujemy się w badania skoncentrowane na pacjentach, aby zapewnić zgodność naszych terapii z najnowszymi osiągnięciami w zakresie opieki nefrologicznej. Zarówno pracownikom, jak i pacjentom oferujemy dostęp do obszernej bazy wiedzy Diaverum - profesjonalnego programu edukacyjnego d.ACADEMY.

 

"Diaverum to mający szwedzkie korzenie, międzynarodowy dostawca usług w zakresie opieki nefrologicznej. Sukces naszej firmy możliwy jest dzięki naszemu największemu kapitałowi – naszym pracownikom, z których każdy wnosi swoje kompetencje, pasję i inspirację, aby rozwijać się razem z nami. Dzięki naszej kulturze Troskliwej opieki, która stanowi podstawę wszystkich naszych działań, Diaverum aktywnie inwestuje w tworzenie zróżnicowanego, otwartego i angażującego miejsca pracy. Wspieramy ciągły rozwój i aktywnie promujemy dobre samopoczucie naszych pracowników. Oferujemy możliwości rozwoju kariery w wielokulturowym środowisku, stabilne godziny pracy dla specjalistów opieki medycznej oraz elastyczność pracy dla specjalistów niemedycznych. Dołącz do nas!"