Diaverum to zespół 13 500 specjalistów z całego świata, którzy chcą tworzyć nową jakość opieki medycznej. Łączy nas kultura troskliwej opieki (z ang. True Care Culture), która jest podstawą wszystkiego co robimy. Znalezienie osób wyznających podobne wartości, zaangażowanych w niesienie opieki nefrologicznej poprawiającej jakość życia, ma kluczowe znaczenie i wymaga nieustannego poszukiwania najlepszych ludzi do naszego zespołu.

W ramach nowej kampanii ”Voices from the frontline”, zbieramy historie pracowników Diaverum z całego świata. Koncepcja serii filmów jest prosta, ale inspirująca – przedstawia przemyślenia, różne punkty widzenia i historie osób pracujących w klinikach Diaverum. W autentyczny i emocjonalnie angażujący sposób przemawia do widzów, niezależnie od tego, czy są to potencjalni lub obecni pracownicy czy pacjenci – przybliża im naszą firmę i nasze wartości.

W ciągu ostatnich kilku tygodni w Wielkiej Brytanii i Polsce odbywały się sesje zdjęciowe, podczas których nasze pielęgniarki i pielęgniarze, lekarze oraz pracownicy administracji opowiedzieli nam swoje historie oparte na naszych wartościach: kompetencjach, pasji i inspiracji. Dziś z radością publikujemy pierwszy z tej serii filmów - z udziałem Tomasza Rybki, pielęgniarza ośrodka dializ NZOZ Diaverum w Iławie, który rozpoczął karierę pielęgniarską, gdy chciał znaleźć drogę w swoim życiu, aby pomagać innym ludziom.


Obejrzyj krótki wywiad z Tomaszem i bądź na bieżąco z kolejnymi filmami z serii „Voices from the frontline”, które będą publikowane w najbliższych miesiącach.

Joanna Borczak, Director Global Marketing & Societal Engagement w Diaverum, wyjaśnia: „Niezależnie od funkcji jaką pełnimy w organizacji, czy pracujemy w ośrodku dializ czy w biurze, w którejkolwiek z naszych lokalizacji na całym świecie - w Diaverum każdy z nas przyczynia się do poprawiania jakości życia naszych pacjentów. Chcemy dzielić się naszymi historiami z potencjalnymi, czy obecnymi pracownikami, historiami także o tym, że Diaverum jest organizacją, w której chce się pracować i można być dumnym, że jest się jej częścią”.  

Mónica Morera, Director of Talent Attraction & Onboarding w Diaverum, dodała: „Motywacja i zaangażowanie, to dwie najważniejsze cechy wyróżniające firmy i kandydatów. Nasza kultura troskliwej opieki True care jest kluczowym elementem propozycji naszych wartości dla pracowników, którymi chcielibyśmy dzielić się z naszymi obecnymi pracownikami i potencjalnymi pracownikami. Jesteśmy niezmiernie dumni z naszego indywidualnego i zbiorowego wkładu w zapewnienie opieki nefrologicznej poprawiającej jakość życia i chcielibyśmy, aby potencjalni kandydaci prezentowali wartości i cele zgodne z naszymi”.

Najnowsze wiadomości

Program d.HOLIDAY Fly Back

Pacjenci

Biała Sobota w Kielcach

Personel medyczny

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Pielęgniarzy